Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Chcesz zamówić maseczkę wielokrotnego użytku? Wejdź na https://www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield.

COVID-19, który opanował cały świat, kompletnie przeistoczył nasze kontakty społeczne i bieg życia. Zasady dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do sklepu lub biura, gdzie najczęściej obracamy się w większej grupie ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach oraz nosie ochronną maseczkę. Jak jednak postąpić, jeśli mamy trudności z zaczerpnięciem oddechu w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa – lekka ale trwała

Ci, którzy sądzą, że materiałowe maseczki ochronne są nieporęczne i mają trudności z oddychaniem w trakcie ich używania, powinny zakupić mini przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w jednakowym zakresie jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania usta i nos, ale równocześnie zapewnia swobodę oddychania. Jej głównymi atutami są wytrzymałość, komfort i jedynie kilkugramowa waga, nie przekraczająca 10 gramów. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z materiałów, dzięki którym może być stosowana kilkadziesiąt razy. Jej przejrzystą przysłonę po założeniu można odkazić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (nawet trzydzieści razy!) przy pomocy mydła.

Kto powinien zakładać wielorazową ochronną przyłbicę?

Taką maseczkę z przyłbicą rekomenduje się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, jak również komforcie. Osoby cierpiące na astmę, mające powyżej 50 roku życia oraz sportowcy będą sobie chwalić swobodę jaką przynosi taka lekka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także zalecana wszystkim, którzy są zobligowani zakładać maseczki ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie krępuje ruchów głowy, a jej używanie przez kilka godzin nie powoduje wrażenia dyskomfortu. Młodsi użytkownicy na pewno docenią też to, że działa ona z funkcją FaceID.

Siedziba firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]