Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Potrzebujesz słoika z kranikiem? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Od kilku lat trwa nawrót popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Znacznym zainteresowaniem cieszą się ponadto pojemne Słoiki z kranikiem, znajdujące mnóstwo zastosowań. Jak można je zastosować? Gdzie przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jedna sztuka powinna znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranikiem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest to, iż wspaniale nadają się one do produkcji domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają spore objętości (zazwyczaj są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, natomiast kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotowy trunek do butelek, błyskawicznie i łatwo pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranikiem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on często stosowany do serwowania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, kompotów, lemoniad oraz oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki kawałków owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]