części zamienne Renault, Renault części Kraków

Potrzebujesz części zamiennych do Renault? Kup je przez internet!

Samochody Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 5 tys. modeli Scenic i aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono prawie 2800 sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które często się psują?

Nabyłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do różnych modeli owego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika i podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu skarżą się właściciele Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulegają również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z samochodu tej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących samodzielnie wymienić niesprawne podzespoły.

Siedziba firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]