Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Chcesz zamówić etykiety na wódkę? Wejdź na https://superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znany jest od wieków i od samego jego zarzewia jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na urodziny, ślub bądź osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – alkohol jako wyjątkowy prezent od Młodej Pary

Na weselu alkohole nie tylko są postawione na stolikach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki upominek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Jednak taka butelka z wódką może również przerodzić się w fajną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie pozbędą się nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można zrobić to nabywając etykiety na wódkę, na których można zamieścić informację o miejscu i dacie wesela, podziękowanie za przybycie bądź imionach Pana i Pani Młodej. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych odcieniach i wzorach, więc bez trudu można kupić te, które będą pasować do stylu, w którym aranżowane jest przyjęcie weselne. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od fantazji nowożeńców. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim czy przyjęciu urodzinowym.

Spersonalizowane etykiety na butelki – dekoruj domowe alkohole

Etykietami z własnym napisem można dekorować flaszki w domowej piwniczce. Jeżeli przetwarzasz swoje soki, nalewki czy wina, a następnie dajesz je kolegom lub rodzinie przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą estetykę zwykłej butelki. Prócz tego flaszki można też oznaczać używając wielokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]