Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Jeśli chcesz zamówić kontenery na gruz, koniecznie wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/.

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery budowlane są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontenery na gruz – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku produkcją pojemnych i wytrzymałych kontenerów stalowych zajmuje się spółka Ekombud – w jej ofercie dostępne są m.in. kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te typy pojemników wykorzystują nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty zajmujące się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku jest sporo typów pojemników na odpady. Są kontenery z pokrywą, otwarte, muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki z plandeką, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Pośród obecnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele samowyładowcze, hakowe, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można zaopatrzyć się w kontener bądź otwarty. Na placach budowy nierzadko wykorzystywane są także kontenery do transportu surowców sypkich – przede wszystkim są to modele samowyładowcze, które można prędko rozładować.

Siedziba firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]