Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Kup kapsułki Lavazza A Modo Mio.

Podmiotów produkujących kawę jest niezliczona ilość, jednak Lavazza nieprzerwanie plasuje się na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, iż historia marki Lavazza rozpoczęła w końcu XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ kupił nieduży sklep, w którym mielono ziarna kawy oraz wyrabiano ich oryginalne kompozycje. Podbiły one w mgnieniu oka serca obywateli Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich mieszanek, wyznaczając normy także w zakresie kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – wysoka jakość i intensywny aromat

Ekspresy na kapsułki z kawą z kolekcji Lavazza A Modo Mio są dzisiaj jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w domowych kuchniach. Z ich pomocą przyrządzanie apetycznej, pachnącej kawy trwa wręcz moment. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek produkowanych przez tego producenta. Aktualnie na rynku nabyć można sporo zamienników kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio. Zdarza się, że są one nieco tańsze, ale tak samo cechuje je ciekawy aromat.

Kto wytwarza zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Bardzo dużo zamienników kapsułek Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która również pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kaw w kapsułkach do szeregu modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące połączeniem arabiki z robustą (Superbia lub bezkofeinowa Genova Decaffeinato), niesamowitą kompozycją samej arabiki (Lussuria), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) oraz czekolady (Mokaccino).

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]