Czy można kupić kapsułki kompatybilne z Dolce Gusto?

Tu znajdziesz kapsułki pasujące do Dolce Gusto.

Ekspresy do kawy oparte na systemie Dolce Gusto na stałe wtopiły się w krajobraz polskich kuchni. Polaków urzekła nie tylko ich fantazyjna, nowoczesna linia, ale przede wszystkim to, że dają nieograniczony dostęp do smacznych gatunków kawy. Konesery tego napoju z czasem zrozumieli, iż nie muszą się ograniczać tylko do propozycji jednego producenta, toteż na rynku w mgnieniu oka powstał powstał popyt na kapsułek do ekspresu Dolce Gusto. Odpowiedziało na niego parę firm, które zaczęły stopniowo podbijać serca zwolenników kawy.

Czy istnieją zamienniki kapsułek Dolce Gusto?

Producenci wytwarzający zamienniki kapsułek Dolce Gusto pochodzą z rozmaitych europejskich krajów, w tym też z Polski. Oczywiście, gdy myślimy o wybornej kawie od razu przed oczami mamy włoską kawiarnię, w której podawane jest mocne espresso. Nie inaczej, największy wybór kapsułek kompatybilnych z Dolce Gusto ma firma Italian Coffee, oferująca kawy będące mieszanką arabiki i robusty, a także kawy składające się tylko ze szlachetnej arabiki. W jej ofercie znajdziemy espresso Vigoroso i Cortado z kremową pianką, delikatną i łagodną Cremosę, mocną i wyrazistą Ristretto oraz wywodzące się z ekologicznych plantacji Arabica Bio. Italian Coffee przygotował również własne cappuccino (Capucci), gorzką ale subtelną kawę o aromacie włoskiego likieru Amaretto (Amaret), kombinację kawy i czekolady (Mokacci) oraz czekoladę na gorąco (Chocolat). Drudzy europejscy producenci kapsułek w tym systemie to m.in. portugalska firma Torrie, który oferuje wyborną czekoladę na gorąco oraz hiszpańska Mushu Coffee. Ta ostatnia poza czekoladą, produkuje także aromatyczną czarną kawę Intenso o intensywnym smaku, jak również dwie jej dwa jej rodzaje z domieszką mleka – Con Leche, z którego można przygotować napój o pojemności 120 ml, i Cortado – kawę o pojemności 40 ml.

Ceny zamienników kapsułek do ekspresu Nescafe Dolce Gusto?

Kapsułki pasujące do Nescafe Dolce Gusto oferowane są w sklepach w niewielkich opakowaniach, zawierających 10 lub 16 porcji. Ich koszt w sklepach internetowych jest z reguły o kilkanaście procent mniejszy, co pozwala cieszyć się wysokiej jakości kawą już za niewiele ponad 1zł. Kapsułki pasują do większości dostępnych na polskim rynku ekspresów działających na systemie Nescafe Dolce Gusto. Jeżeli jednak mamy pytania, czy na pewno ich użycie nie wpłynie źle na nasz sprzęt, spytajmy o to sprzedawcę albo poszukajmy na stronie sklepu listy urządzeń zgodnych z kapsułkami z kawą, które chcemy kupić.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]