Balony do wina – rodzaje i zastosowanie

Szukasz balonu do wina? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Balon na wino to znakomity prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. Jakie pojemności posiada baniak na wino? Do jakich celów można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sprzedaży gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty trunkiem można podarować z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe zbiorniki na wino to też idealna dekoracja stołu podczas rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół baniak do wina wspaniale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon do wina – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania większej ilości napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, ale równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem albo słodką nalewką owocową? Dzięki takim pojemnikom na wino bez trudu przeniesiesz apetyczne trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wykonane są z grubego, solidnego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]