akcesoria do alkoholu

Akcesoria do alkoholu – etykiety i kapturki termokurczliwe

Samodzielny wyrób trunków alkoholowych, kiedyś niezwykle popularny, w dzisiejszych czasach wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane samodzielnie są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale także skłonność do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań oraz zadowolenie jakie daje spożywanie swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera wino, nalewki, cydr lub piwo, chociaż nie brakuje również wielbicieli domowego bimbru. Jednak niezależnie od tego, w których alkoholach się specjalizujemy, winniśmy zaopatrzyć się w stosowny sprzęt.

Jakie akcesoria do alkoholu są kluczowe?

Produkcja alkoholu w domu nie byłaby możliwa bez naczyń i akcesoriów do fermentacji – specjalnych pojemników, korków, balonów czy rurek. Ponadto, do każdego typu alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – dla wina jest to na przykład prasa do owoców, zaś dla piwa – chłodnice i kotły. Do rozlewania alkoholi nieodzowne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek wykaz potrzebnych akcesoriów się nie zamyka, ponieważ butelki z alkoholem wypada stosownie oznakować.

Akcesoria do alkoholu – kapturki termokurczliwe i etykiety

Etykiety na bimber albo inne domowe alkohole jesteśmy w stanie przygotować samodzielnie. Znacznie przyzwoiciej będą się jednak prezentować butelki z dekoracyjnymi etykietami na wódkę i zabezpieczającymi korek kapturkami, które bez wstydu możemy podarować bliskim w charakterze upominku lub zaserwować podczas towarzyskich imprez. Szczególny wariant takich akcesoriów to etykiety weselne, które służą do dekorowania nie tylko na własnych trunków, ale również tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym sposobem charakter imprezy.

Siedziba firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]