Zabudowy przestrzenne – rozwiązania od polskiej firmy Gniotpol Trailers

Sektor transportu ciągle się rozwija, między innymi na skutek globalizacji, jak również otwierania się coraz to nowszych rynków na import oraz eksport. Z tego powodu wymaga także nowoczesnych rozwiązań, w głównej mierze tych związanych z modernizacją procesów transportu towarów. Założona w Polsce firma Gniotpol Trailers, będąca producentem przyczep i zabudów samochodowych, od trzech dekad wychodzi naprzeciw nieustannie ewoluującym wymogom branży transportowej.

Zabudowy samochodowe na zamówienie –kubaturowe, solo i BDF

Gniotpol Trailers Sp. z o.o. jest specjalistą w wytwarzaniu zabudów samochodowych. Spółka wytwarza zestawy solo (np. z windą hydrauliczną do załadunków bez potrzeby użycia wózka widłowego), BDF (do transportu intermodalnego) oraz kubaturowe (przyczepy jedno- i dwuosiowe). To także producent przyczep i pozostałych rozwiązań przygotowywanych i wytwarzanych na zamówienie dla niecodziennych klientów, w tym armii, jak i jednostek specjalnych. W produkcji używane są zawsze materiały najwyższej klasy, dostarczane przez renomowanych partnerów. Doświadczenie pozyskane na przestrzeni trzydziestu lat umożliwia spółce Gniotpol Trailers opracowywanie nowatorskich rozwiązań na światowym poziomie, o czym świadczy m.in. sukces chronionych patentem autorskich zestawów kubaturowych z serii 2504, opracowanych do przewozu wyjątkowo delikatnych ładunków.

Producent przyczep – wszechstronne usługi serwisowe

Producent zabudów samochodowych Gniotpol Trailers Sp. z o.o. świadczy również kompleksowe usługi serwisowe, nie tylko w trybie mobilnym i stacjonarnym (w firmowym warsztacie w mieście Malnia albo w paru punktach ASO). W przypadku usługi mobilnej nieodzowne naprawy dokonywane są na terenie całej Unii Europejskiej w terminie określonym przez klienta. Gniotpol Trailers Sp. z o.o. dba również o zabezpieczenie nabywców, którzy decydują się na naprawy na własną rękę. Części zamienne do naczep firmy są stale dostępne, co zmniejsza czas wyczekiwania na ich otrzymanie do minimum, co w dużym stopniu skraca to serwis zarówno mniejszych usterek, jak i wykonanie poważnych napraw.

Fotografia pochodzi ze strony gniotpol-trailers.com.