Usługi dla firm i freelancerów – opieka techniczna WordPress

Dowiedz się więcej o aktualizacji WordPress.

WordPress, który został opracowany w głównej mierze jako platforma blogowa, ekspresowo stał się jednym z najczęściej używanych CMS-ów. Ze względu na to, iż bez problemu można opanować zasady posługiwania się nim, a jednocześnie jest bardzo szybki, wykorzystuje się go współcześnie do tworzenia wymyślnych stron i sklepów internetowych. Jednak ten system zarządzania treścią może być przyczyną przykrych sytuacji, dlatego ważną i konieczną usługą staje się opieka techniczna nad stroną na WordPressie.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowej instalacji nowych wersji CMS-a

Posiadanie strony www na najnowszej edycji systemu zarządzania treścią jest bezspornie głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Często jednak podmioty po postawieniu strony zaniedbują regularną instalację nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji używanych wtyczek, przez co narażają stronę na ataki hakerów lub zawirusowanie. Poza tym, mimo iż WordPress jest bardzo łatwym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować niespodziewanymi trudnościami z właściwym działaniem sklepu lub strony. Dlatego konieczne jest, żeby czynność tę wykonał zawsze ktoś zaznajomiony z WordPressem, a jeżeli nie mamy w firmie wydziału informatycznego, powinno się polecić aktualizację WordPressa niezależnemu specjaliście.

Do kogo adresowana jest oferta utrzymania WordPressa?

Oferta opieki nad stroną www to usługa kierowana przede wszystkim do odbiorców biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o wydajne oraz nieustanne działanie ich strony firmowej, a także zabezpieczenie jej zasobów i baz danych. Usługa ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom mającym własne strony. W bazowym oferowanym pakiecie znajduje się eliminacja skutków ataków hakerskich, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych oraz przeprowadzenie aktualizacji CMS-a. W ofercie bardziej rozbudowanych pakietów dostępne są również różnego typu monitoringi (przykładowo zmian zawartości, zmian wtyczek oraz logowań użytkowników).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]