Twoja strona została zaatakowana? Zamów odwirusowywanie WordPressa

Usuwanie wirusów WP - zajrzyj tu po dalsze informacje o tej usłudze.

WordPress stał się w mijających latach tak popularnym CMS-em, że ilość witryn i sklepów tworzonych z jego wykorzystaniem szacuje się w tym momencie na miliony. Powszechność stosowania tego systemu zarządzania treścią sprawia, że strony oparte na WordPressie bywają ulubionym celem ataków hakerów. W przypadku zawirusowania strony malware, nieodzowne jest czyszczenie zainfekowanego WordPressa.

Komu powierzyć usuwanie usuwanie wirusów ze strony www?

Obrazy na stronieinternetowej zmieniły się bez Twojej ingerencji? Strona wysyła spam? Na witrynie znalazłeś odnośniki do nieznanych Ci portali? A może nie możesz się zalogować? To raptem kilka z potencjalnych oznak alarmujących o zainfekowaniu strony. W takich przypadkach potrzebne jest szybka reakcja w celu znalezienia źródła infekcji, a następnie przywrócenia strony do właściwego funkcjonowania. Czyszczenie WordPressa ze złośliwych wtyczek lub po atakach cyberprzestępców warto powierzyć fachowcom od tego rodzaju działań, ponieważ usuwanie wirusów z WordPressa częstokroć przekracza wiedzę ludzi, którzy codziennie parają się wyłącznie projektowaniem stron i sklepów internetowych na tym CMS-ie.

Czyszczenie infekcji WordPress – wnikliwy przegląd plików i baz danych strony

Profesjonaliści podejmujący się czyszczenia infekcji ze stron zaprojektowanych w WordPressie w obrębie swoich działań naprawczych prowadzą wnikliwe sprawdzenie plików oraz baz danych strony. Badają kod zainstalowanych na stronie motywów i wtyczek, a także pliki htaccess oraz wp-config. Podczas naprawy zawirusowanego WordPressa wdrażane są na stronie niezbędne zabezpieczenia, które obniżą niebezpieczeństwo kolejnych infekcji. Jeśli trwająca dłuższy czas infekcja spowodowała włączenie strony do spisu zagrożeń (między innymi w oprogramowaniu antywirusowym), po usunięciu wirusów z CMS-a fachowcy podejmują także wymagane czynności w celu skreślenia jej z takich rejestrów. Naprawa wszystkich następstw zainfekowania nie gwarantuje, że podobna sytuacja nie nastąpi za jakiś czas, toteż kluczowe jest regularne aktualizowanie CMS-a oraz stosowanych na stronie www wtyczek.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]