Turysto nie martw się o samochód – o parkingu długoterminowym w Balicach

Więcej na temat Kraków lotnisko parking długoterminowy na pandaparking.pl.

Wybierasz się na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z autem podczas wyjazdu? Dowiedz się, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w podkrakowskich Balicach jest korzystnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko portu lotniczego – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Polsce. Ci, którzy planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty czynnego przez całą dobęparkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w okolicy portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, że osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do aut tam zostawionych. Parking długoterminowy to dobre rozwiązanie dla pasażerów ze sporą liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w pociągu czy autobusie.

Parking długoterminowy – czy opłaca się korzystać z jego usług?

Ogromnym atutem parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie kilometr od lotniska. Panda Parking proponuje także darmowy przewóz pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest możliwa przez internet bądź na telefon – w mgnieniu oka i bez problemów, a odwołanie rezerwacji jest bezpłatne. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Kolejnym atutem jest też bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, jak również możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking długoterminowy przy lotnisku w Balicach zapewnia wygodę i bezpieczeństwo pojazdu.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]