Serwis okien PCV i drewnianych – to ważne!

Na https://www.serwismeteo.pl zlecisz serwis okna

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w sezonie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać fachowca?

Serwis okien PCV – zapewnij komfort w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego rodzaju zniszczenia i wykrzywienia. Na kondycję okien oraz uszczelek źle oddziałują też warunki atmosferyczne – żar i mróz, deszcz czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pozwoli zachować je w nienagannym stanie przez lata. O ile wymianę uszczelek oraz inne nieskomplikowane działania można wykonać we własnym zakresie, o tyle do bardziej specjalistycznych prac musimy wezwać serwisanta. Specjaliści oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, zmniejszają docisk okien w sezonie letnim, dbają o właściwą izolację cieplną, zapobiegają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Wykwalifikowana ekipa serwisu okien wykona też wymianę szyby w oknie.

Dlaczego należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i gwarantuje mieszkańcom komfort termiczny. Zawodowcy naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Profesjonalny serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za otwieranie i uchylanie skrzydła czy wymiana uszczelek. Fachowiec zadba również o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez instalację dodatkowych elementów utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]