Rekomendowany fotograf Google stworzy wirtualny spacer po swojej firmie

Uzyskaj poradę fotografa Google.

Spacery wirtualne po firmach zyskują na popularności, a wiele podmiotów coraz częściej zleca wykonanie takiej usługi i dodanie spaceru w wizytówce Google. Opcja zdalnego przejścia się po firmie przysporzy sporą ilość nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Aby jednak spacer był wysokiej jakości, jego stworzenie należy powierzyć rekomendowanemu fotografowi Google.

Rekomendowany fotograf Google – co go wyróżnia?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest polecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów zdjęciowych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest fotograf pracujący dla Google czy powiązany z marką, ale taki, który spełnia standardy jakościowe Google i tym samym cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, aby pozyskać certyfikat musi opublikować przynajmniej pięćdziesiąt zdjęć sferycznych wysokiej jakości (według kryteriów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. Fotografami rekomendowanymi mogą zostać zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Czemu należy postawić na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy zdecydować się na fotografa Google, jest jego niezaprzeczalny profesjonalizm. Osoba, która sprostała wymogom Google pod względem jakości zdjęć, na pewno zdoła wykonać jakościowe panoramy 360 i wirtualne spacery Google Street View. W ten sposób nie narażamy się na nieudany czy nieprawidłowo wykonany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna także reguły przygotowania takich fotografii i samo zlecenie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długofalowej współpracy między nimi.

Fotograf Google oferuje też często dodatkowe usługi. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu fotografii czy wirtualnych spacerów mogą sprzedać lub przekazać nam tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w czasie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam jakie ujęcia warto opublikować, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube bądź Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc w jej weryfikacji – co jest ogromnym atutem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Rekomendowanego fotografa Google możemy odnaleźć w sieci, m.in. wyszukując ich w dedykowanej bazie Google. Na witrynie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po określeniu lokalizacji otrzymamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Fotograf Google może również reklamować się specjalnym logo, które informuje, że posiada on odpowiednie kwalifikacje i jest zawodowcem w obszarze wykonywania zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba firmy:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]