Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak dobrej oferty przyjęcia w ogrodzie!

Kiedy ktoś myśli o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z zabawą weselną. Tymczasem ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem zaprasza się grono bliskich z bliskiej i dalekiej rodziny, to również komunie święte, chrzty oraz „osiemnastki”. Jeśli spis gości jest długi, zwykle nie mamy możliwości zorganizować przyjęcia i przygotować przekąsek dla uczestników we własnym mieszkaniu. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie pasującego do okazji lokalu.

Organizacja przyjęć okolicznościowych – zapewnij uczestnikom zabawy właściwe warunki

Każdy rodzaj przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami gości. W razie imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka lub imieniny, , na której bawić się będą głównie dorośli, uczestnikom trzeba zagwarantować nie tylko miejsce, w którym spożyją w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony przyjęcia, w których sporą część gości stanowią najmłodsi, m.in. komunie czy ceremonie chrztu, warto urządzić w miejscu, które poza użyczeniem sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń w ogrodzie. Dzięki umożliwieniu dzieciom zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, że nie znudzą się zbyt szybko świętowaniem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Przekąski oferowane gościom również należy dobrać do typu przyjęcia. Organizując takie wydarzenie opłaca się więc skorzystać z usług firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite menu, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z przekąskami.

Organizacja przyjęć w Małopolsce

Wynajęcie sali na organizację zabawy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w dużych miejscowościach, nie jest wielką trudne, aczkolwiek rzadko która oferta może sprostać Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od wielu lat w nieomal dworskim stylu odbywają się w nim chrzciny, komunie i – oczywiście – wesela, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną bądź kilka sal, w których wygodnie można pomieścić ogółem do 130 osób. Z kolei gdy przyjęcie zostanie zorganizowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż 300 gości. Co kluczowe, obsługująca to miejsce firma cateringowa zapewnia wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, poprzez rozłożenie oraz dekorację stolików, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i kucharzy.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]