Projekty budowlane dla firm i osób prywatnych

Złóż wizytę w biurze projektowym Kraków - tu skorzystasz z doświadczenia fachowców.

Biuro projektowe świadczy rozległe spektrum usług – pomaga spełniać marzenia osób, które chcą osiedlić się w ustawnym i komfortowym domu, ale też kieruje swoją ofertę do instytucji czy przedsiębiorstw. Architekt może wykonać pełny projekt budynku, a później aktywnie kontrolować postęp robót, zaplanować renowację domu lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów, jak również zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz posiadłości.

Jak pomoże Ci doświadczona pracownia architektoniczna?

Interesują Cię ciekawe, innowacyjne projekty budowlane? Chcesz, by Twój dom wyróżniał się spośród wielu budynków w okolicy? Potrzebujesz przemyślanego projektu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a równolegle praktyczny? Zapraszamy do naszego biura projektowego! Pośród projektów oferujemy zarówno te uwzględniające aktualne trendy w aranżacji przestrzeni, jak i plany inspirowane klasycznym designem.

Biuro architektoniczne – co pomogliśmy wybudować

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty wnętrz mieszkalnych, domków jednorodzinnych, jak i budynków publicznych i wnętrz komercyjnych. Dotychczasowe realizacje to między innymi obiekty rekreacyjne, kawiarnie, żłobki i mieszkania na wynajem. Organizacja przestrzeni i styl projektu dostosowywany jest do specyfiki danego obiektu, a także osobistych potrzeb odbiorcy. Nasze biuro projektów może także przygotować plan obszernych i funkcjonalnych szaf wnękowych, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w domu lub mieszkaniu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]