Profesjonalne sprzątanie grobów

Jeśli potrzebujesz zlecić opiekę nad grobami Kraków, zajrzyj na www.pong-malopolska.pl.

Wygląd nagrobków zmarłych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Często jednak nie znajdujemy czasu, by się nimi zaopiekować – także, jeśli nagrobki położone są w tym samym miejscu, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się zaś, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy z dala od miejsca zamieszkania – w podobnych przypadkach na opiekę nad grobami z pewnością nie będziemy mieli czasu. Nie sprawia to jednak, że pomniki muszą pozostać brudne – świetnym rozwiązaniem okaże się wtedy oferowana przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami zyskuje popularność

Na podobną pomoc decydują się nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród korzystających z usług specjalizujących się w tym przedsiębiorstw nietrudno znaleźć także ludzi w podeszłym wieku, którzy na sprzątanie grobów zmarłych krewnych zwyczajnie nie mają zdrowia. Przedsiębiorstwa, których domeną jest opieka na grobami często proponują również pochodne usługi, takie jak montaż ławeczek lub doradztwo przy załatwieniu przedłużenia opłaty oraz poprawienia napisów.

Ile kosztuje opieka nad grobami?

Ceny, jakie będziemy musieli zapłacić specjalistom opiekującym się grobami naszych najbliższych są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – gdy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, wydamy od trzydziestu od czterdziestu zł. Gdy natomiast chcemy, by przedsiębiorstwo sprzątało nagrobek regularnie, musimy pogodzić się z kosztem rzędu 400 zł rocznie. Pamiętajmy, że stawki uzależnione są także od rozmiarów nagrobków, a najdroższe będzie utrzymanie familijnych grobowców.

Siedziba firmy:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]