Pozycjonowanie stron internetowych dla podmiotów z Krakowa

Zleć pozycjonowanie Krakow.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda wykorzystania go do wyszukania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każda firma chce aktualnie zaistnieć w sieci. Rzecz jasna, samo postawienie strony firmowej nie oznacza, że nowi klienci do nas trafią – kluczowa jest przecież obecność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo niedużych przedsiębiorstw, które działają jedynie na określonym obszarze bądź nawet w jednym mieście, np. w Krakowie lub w Białymstoku, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – pokaż swoją ofertę ewentualnym odbiorcom

Internauci poszukując w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych stosują z reguły frazy lokalne, a więc zawierających nazwę danego miasta, przykładowo “wizażystka kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” albo “restauracja indyjska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla mniejszych przedsiębiorstw na pokazanie swoich usług ewentualnym odbiorcom, mieszkającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla firm regionalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż strategia SEO skierowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, przykładowo przez napisanie zoptymalizowanego pod owe frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się pozycjonowaniem, optymalizacją oraz projektowaniem stron internetowych od ponad 10 lat. W trakcie tych lat do głębi poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i pozyskać nowych klientów. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, uaktualnienie contentu, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a klient może kontrolować codziennie efekty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]