Parking przy lotnisku – z myślą o wygodzie podróźnych

Parking w Balicach - sprawdź co może Ci zaproponować.

Podróż samolotem staje się popularnym środkiem transportu, lubianym przez biznesmenów, jak i turystów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, żeby rozpocząć wycieczkę musimy dojechać na lotnisko. O ile wybierzemy transport publiczny, nasze problemy w tej kwestii skończą się po dotarciu do portu lotniczego. Wielu z nas jednak woli skorzystać z własnego auta, lecz to generuje problem: gdzie go zaparkować na czas naszej podróży?

Twoje auto pod dobrą opieką – strzeżony parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie w niewielkiej odległości od wielu dużych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, powstały całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem można zostawić auto na kilka dni. Korzystanie z oferty takich parkingów jest bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko, pomoc techniczna – co oferują strzeżone parkingi przy lotnisku w Balicach?

Parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa oferują przez całą dobę swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, możemy skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze pojazdów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również zważyć przed wylotem bagaż podręczny i zyskać pewność, że mieści się w dozwolonych limitach.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]