Organizacja imprez firmowych – jak wybrać lokal?

Sprawdź, jak zamówić organizację imprez firmowych. Zajrzyj w to miejsce.

Imprezy organizowane przez firmy to nie tylko zloty integracyjne albo wspólne grille dla pracowników i ich bliskich, intencją których zbudowanie głębszych więzi między zatrudnionymi i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują ekskluzywne eventy, np. po to, żeby celebrować otrzymane nagrody branżowe, jak również rozmaite konferencje, szkolenia czy gale dla klientów biznesowych. Takie wydarzenia wymagają dobrego przygotowania, zwłaszcza jeżeli mają być wykorzystane później działaniach marketingowych.

Jak dobrać lokal na urządzenie imprezy firmowej?

Gdy nie mamy w firmie dużych pomieszczeń, w których można zorganizować event, warto szukać usług wynajęcia sal, które pomieszczą wszystkich sproszonych uczestników wydarzenia. Kluczowe jest, żeby miejsce, w którym planujemy imprezę współgrało swoim wystrojem do klasy planowanego wydarzenia. Prestiżowe gale dla wspólników spółki, podczas których świętowane są jej spektakularne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w zwykłej sali. Powinno się w takich przypadkach zaplanować event w wyjątkowym miejscu, które dodatkowo podkreśli prestiż uroczystości. Z kolei jeżeli na imprezę sproszeni zostaną uczestnicy nie zamieszkujący w najbliższym sąsiedztwie sali trzeba postawić na lokal, zlokalizowany w pobliżu rozbudowanej bazy hoteli, do której bez trudu można dotrzeć o każdej porze dnia.

Planowanie imprezy firmowej

Planując imprezę firmową nie można przeoczyć tak istotnej kwestii, jak dostarczenie uczestnikom zimnych oraz gorących napojów i posiłków. Idealnym rozwiązaniem jest powierzenie tego zadania doświadczonej firmie cateringowej, która zadba nie tylko o przygotowanie i dowóz w wyznaczoną lokalizację wybornych potraw dla gości, ale także pomoże w wyborze menu i weźmie na siebie ustawienie stolików. Podczas prestiżowych bankietów wskazane jest też zagwarantowanie gościom nieskazitelnej obsługi. Warto więc postawić na pomoc firm cateringowych zatrudniających w swoim zespole zawodowych kucharzy, którzy przyrządzą nie tylko smaczne, lecz i doskonale prezentujące się dania, a także kelnerów, którzy będą serwować posiłki w zgrabny sposób.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]