Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Aktualna oferta przyjęcia ślubnego.

Ceremonia ślubna i odbywające się po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym krewni narzeczonych oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli młoda para postanowi urządzać przyjęcie dla znacznej ilości gości, jednym z pierwszych wyzwań, z którym będzie musiała się zmierzyć, jest wybór odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy będą bawić się w ten niezwykły wieczór w najlepszych warunkach.

Lokal na wesele – zwróć uwagę na jego pojemność i odległość od kościoła

Poszukując lokalu na wesele nowożeńcy musi rozważyć kilka dość ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać liczbę zaproszonych znajomych i krewnych, by uzyskać pewność, iż w wybranym domu weselnym bez problemu znajdzie się tyle przestrzeni dla wszystkich. Zaproszeni muszą mieć swoje miejsce ich przy stoliku, ale istotne jest również, aby mieli gdzie tańczyć. Ponadto narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakiej odległości od miejsca ślubu położony jest dom weselny oraz czy dojazd do niego będzie prosty. Jeżeli na ślub poproszona jest rodzina i przyjaciele mieszkający w innym województwie, trzeba poszukiwać sali weselnej, w sąsiedztwie której znajduje się rozbudowana baza noclegowa. Kolejnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, czyli przygotowanie menu, udekorowanie sali i załatwienie zespołu muzycznego oraz obsługi kelnerskiej. Te tematy mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które świadczą wsparcie w zakresie wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

Sale weselne w Balicach – przyjęcie ślubne z porywającą oprawą

Narzeczeni z małopolski, zwłaszcza z okolic Krakowa, mogą zaplanować wesele w szalenie malowniczym obiekcie, jakim jest Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach biesiady weselne urządza się od dziesięcioleci, a każde z nich zyskuje olśniewającą oprawę. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć około 130 gości. Wesele można urządzić również w plenerze przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez problemu około 350 zaproszonych. Plusem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 kilometrów od Krakowa, który ma nader bogatą bazę hotelową. Podróż gości po ceremonii do sali weselnej nie powinien więc trwać dłużej aniżeli mniej więcej pół godziny.

Siedziba firmy:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]