Łatwa personalizacja i integracja płatności – o sklepach WooCommerce

Wdrożenia WooCommerce - więcej o tych usługach.

Planujesz otworzyć sklep online? Jeżeli masz już stronę firmową na WordPress, ale także jeżeli nie dysponujesz żadną stroną www i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest trafnym wyjściem.

Czemu zaleca się utworzyć sklep WooCommerce?

Z uwagi na to, jak wielkim powodzeniem mogą pochwalić się strony tworzone w oparciu o WordPress, nie trudno dojść do wniosku, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka pozwalająca na postawienie sklepu e-commerce na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż tak nazywa się owa wtyczka, posiada mnóstwo zalet. Tak samo jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce da się bez trudu spersonalizować z zastosowaniem płatnych bądź darmowych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce da się zoptymalizować pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest zdobyć przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dać się znaleźć pokaźniejszej grupie odbiorców. Dzięki instalacji odpowiednich wtyczek rozrasta się także ergonomia sklepu. Bez trudu można w nim założyć płatności on-line i zaoferować użytkownikom przekazanie opłaty za zakupy między innymi za pośrednictwem Przelewy24.pl albo DotPay.pl. WooCommerce umożliwia także analizę wyników sprzedaży (przygotowanie przeróżnego typu statystyk) i podpięcie z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepów WooCommerce – wyłącznie przetestowane wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zostawić profesjonalistom, którzy nie tylko zaadaptują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zadbają o jego bezpieczeństwo, poprawną semantykę kodu sklepu i instalację jedynie niezbędnych, wypróbowanych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce profesjonaliści zbudują również blog, na którym szybko można przekazywać klientom informacje o nowościach oraz akcjach promocyjnych lub zamieszczać opinie i poradniki dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]