Komu zlecić przygotowanie projektów mieszkań?

Na https://joannaklusak.com/oferta/ otrzymasz rzetelną pomoc specjalisty w zakresie tworzenia projektów mieszkań Kraków.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wygląd odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz zdaje się być nieskomplikowane, jednak najczęściej okazuje się, że aby wykonać je doskonale, niezbędne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest znaczna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym spędzimy kilka lub nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Architekt wnętrz – kompleksowe projektowanie

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszystkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań są ergonomiczne oraz w pełni funkcjonalne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można nabyć wyłącznie podczas studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach pojedynczego zlecenia przygotowywane są najczęściej trzy projekty wnętrz – budowlany, wykonawczy i koncepcyjny.

Nie tylko projektowanie i wykończenie wnętrz – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. Żeby jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół niezbędny jest także nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) i opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt zapewnia również pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego mieszkania lub domu.

Siedziba firmy:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]