parking przy lotnisku w krakowie

Kompleksowa ochrona auta na czas wylotu – parking przy lotnisku

Najistotniejsze zalety lotów samolotem, które spowodowały, że tego rodzaju wyprawy zdobyły ogromne uznanie, to wygoda, szybkość i możliwość przybycia także w najbardziej oddalone miejsca świata. Podróż, której częścią jest przelot, łączy się jednakże z drobnymi niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie problem dotarcia do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu jest zmuszona wszak przejechać kilkanaście kilometrów. Tak długą drogę najłatwiej jest pokonać swoim autem. Co jednak uczynić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te i inne zagadnienia połączone z dotarciem do portu lotniczego swoim autem rozwikła skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego międzynarodowe loty.

Utwardzony parking przy lotnisku w Krakowie – leć bez trosk, twój pojazd jest w dobrych rękach

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez problemu rozplanować swoją podróż tak, by do portu lotniczego dojechać własnym samochodem. Na miejscu mogą pozostawić go na prywatnym parkingu położonego obok samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę wozu, dlatego też w trakcie podróży nie muszą na pewno się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą stróże, a posiłkową asekurację stanowi system monitoringu. Skorzystanie z oferty parkingu ułatwia możliwość rezerwacji online, w związku z tym nie trzeba martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie zaparkować. Teren parkingu jest ponadto utwardzony, co jest niesłychanie ważne podczas silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Kraków-Balice – gwarancja pomocy personelu

Decydując się na ofertę parkingu strzeżonego w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też licznych udogodnień, dzięki którym podróż przebiegnie bez komplikacji. Najistotniejszym z nich jest bez wątpienia opcja skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Prócz tego podróżni mogą uzyskać wsparcie załogi parkingu w nagłych przypadkach, jak np. ubytek powietrza w oponach czy rozładowany akumulator.

Siedziba firmy:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]