catering na dowóz

Duże imprezy firmowe i rodzinne nie obędą się bez profesjonalnego cateringu

Gdy organizujesz ważny event firmowy bądź prywatny, na który spraszasz dużą ilość gości, zapewne nie będziesz w stanie w pojedynkę zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każdą okoliczność da się obsłużyć kupując popularne przekąski oraz napoje w najbliższym sklepie – ważne wydarzenia zwykle potrzebują odpowiedniej oprawy również w sferze poczęstunku. Zatem nie wypada rozstawić na stolikach gości po prostu ciasta oraz oranżady. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest zamówienie usługi cateringu.

Warianty usług cateringowych

Podmioty oferujące usługi cateringowe na ogół świadczą parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, innymi słowy dostarczanie dań wigilijnych, a także catering okolicznościowy, zamawiany głównie z okazji chrztów, ślubów albo komunii. Oferty te są starannie dopasowane do charakteru konkretnych eventów, przez co znacznie różnią sięmiędzy sobą m.in kosztem i wykazem dań sugerowanych w ramach usługi. Decydując się na wynajęcie firmy cateringowej trzeba pamiętać, aby w rozmowie z usługodawcą jasno opisać własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego propozycje. W końcu dla caterera organizacja eventów różnego typu to jego praca, a wieloletnie doświadczenie w tym obszarze sprawia, iż może on podpowiedzieć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość naszych gości.

Catering – dania przyrządzone przez profesjonalnych kucharzy

Przyrządzanie posiłków choćby dla skromnej liczby gości może stać się ciężkim zadaniem, głównie wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to w pojedynkę. Zlecenie usługi cateringowej profesjonalnej firmie pozwala więc zaoszczędzić czas, który możemy spożytkować na koordynację innych kluczowych elementów wydarzenia. Jest to także sposobność uraczenia gości rewelacyjnymi posiłkami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Trzeba przy tym podkreślić, że istotnym przymiotem posiłków oferowanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko oszałamiający smak, ale też ich prezencja na talerzu. Ponadto podmioty, które podejmują się obsługi dużych wydarzeń posiadają również własny zespół wykwalifikowanych kelnerów.

Siedziba firmy:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]