Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Zamów projektowanie stron www Kraków.

Funkcjonalność witryn internetowych bierze się w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc strony www musimy nie tylko pamiętać o względach estetycznych, ale także przyzwyczajeniach użytkowników – kiedy nawigacja na stronie będzie dla nich źródłem trudności, szybko przeniosą się na inną witrynę i zdecydują się na towary konkurencji. Aby zatem witryna przyniosła nam oczekiwane korzyści, należy zadbać o to, by była prawidłowo zaplanowana. Jak więc wygląda profesjonalnie wykonana strona? Co zrobić, by internauci nie opuścili jej zbyt prędko?

Zasady projektowania stron internetowych

Centralną regułą, którą należy sugerować się tworząc strony internetowe jest wyróżnienie najważniejszych elementów portalu – ściągną wtedy wzrok internauty i nakłonią go do kliknięcia. Łatwo osiągnąć to można dzięki wykorzystaniu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, by kolory bilansowały się na stronie. Ważne będzie także to, żeby główne elementy strony umieścić na linii, po której porusza się wzrok użytkownika – to wynika z rozwiązań od lat obowiązujących w internecie.

Komu zlecić projektowanie stron internetowych?

Jak łatwo stwierdzić, zaprojektowanie skutecznej strony www nie będzie proste. W razie strony komercyjnej nietrafionym pomysłem okaże się więc samodzielne jej zaprojektowanie. By zyskać pewność, iż witryna będzie generować zyski, warto zlecić to fachowcom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich wdrażaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Siedziba firmy:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]