Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Zajrzyj na https://flobo.io, aby znaleźć informacje dotyczące Flobo.

Biznesmeni stale szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie ograniczyć czas przeznaczany na wykonywanie uciążliwych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla ogromnych podmiotów

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek połączenia tego narzędzia z rachunkiem bankowym oraz programem fakturowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z mozolnego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi oczekiwania nie tylko ogromnych podmiotów, ale także i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają około stu faktur. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to opcja automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim biznesie

Zastanawiasz się czy robot Flobo to wartościowa usługa dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka typów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez trudu obsługuje przelewy abonamentowe, toteż bardzo dobrze sprawdzi się w uczelniach niepublicznych albo językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Flobo przyda się również domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Gdy przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi pobiera wstępnej opłaty, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]