Okiennice wewnętrzne shutters – praktyczne i estetyczne rozwiązanie

Chcesz zamówić okiennicę wewnętrzną? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Urządzając pomieszczenia, rzadko przeznacza się wiele czasu na wyeksponowaniu okien. W większości wypadków wybiera się klasyczne aranżacje, a więc firany oraz zasłony, które nieraz łączone są z żaluzjami. Jednakże jest jeszcze jedno zdobywające sobie grono sympatyków rozwiązanie – nowoczesne okiennice dekoracyjne, czyli innymi słowy – shuttersy.

Okiennice ozdobne shutters – nowość w polskich domach

Nadrzędnym atrybutem shuttersów (lub też w spolszczonym zapisie – szatersów) jest to, iż poziome lamele zamontowane na tego rodzaju okiennicach ozdobnych ruszają się, dzięki czemu można ustawiać je w różnych pozycjach, w zależności od fantazji mieszkańców. Producenci wykonują je z drewna, z płyt pilśniowych, a także polichlorku winylu (PCV). Shuttersy instaluje się w głównej mierze na oknach, jakkolwiek doskonale sprawdzają się też na drzwiach szafy. Okiennice dekoracyjne shutters to wprawdzie element okna, który w w Europie domach widuje się nadal dość rzadko, ale większa część z nas na pewno kina czy telewizji, gdyż te okiennice są niesłychanie popularne na terenach z gorącym klimatem, czyli w krajach śródziemnomorskich czy południowych Stanach USA.

Atuty shuttersów

Prócz tego, iż shuttersy okiennice dekoracyjne shutters doskonale wyglądają, mają one również praktyczne zastosowanie. Dzięki nim można regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem hamować nagrzewanie się pomieszczeń, a w zimne – utrzymać ciepłe powietrze na dłużej. Okiennice wewnętrzne pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i da się je założyć je na większości okien. Wytwarza oraz instaluje się je na zamówienie, co powoduje, że są z pewnością droższym rozwiązaniem aniżeli przykładowo żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom nadzwyczaj stylowy wygląd, a więc wpływają na zwiększenie wartości nieruchomości. Warto dodatkowo uwydatnić, że kąt lameli shuttersów jest regulowane bez pomocy żyłek, co rodzice dzieci czy posiadacze psotliwych zwierzaków, które rozerwać zwisające sznurki, uznają na pewno za duży atut.

Siedziba firmy:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]