Modne dekoracje, wyposażenie łazienki i kuchni – gdzie je kupić?

Więcej informacji o Deco Skład wyposażenie łazienki uzyskasz tutaj.

Najwygodniej czujemy się w mieszkaniu, w którym jesteśmy otoczeni rzeczami współgrającymi z naszym charakterem. W takim wnętrzu łatwiej nam wypocząć po długim dniu pracy. Stąd tak kluczowa jest troska o właściwe zagospodarowanie przestrzeni życiowej. Jeżeli zatem urządzasz właśnie dom albo dopiero planujesz niewielki remont, poszukaj inspiracji w sklepie Deco Skład.

Akcesoria kuchenne i dekoracje do sypialni zamówisz w sklepie Deco Skład

Deco Skład oferuje dekoracje, akcesoria i wyposażenie wnętrz wykonane w popularnym od lat stylu skandynawskim. Główną cechą tego stylu jest nieskomplikowane wzornictwo, pewna doza surowości, a także skupienie się na wykorzystaniunaturalnych materiałów, często obrabianych manualnie. Styl skandynawski to jednak szerokie pojęcie i tak naprawdę każdy znajdzie w nim coś dla siebie – używane są tu zarówno motywy nawiązujące do folku, a jednocześnie prym wiodą tu też wyraźne tendencje ukierunkowanie na urządzanie wnętrz w spójnej kolorystyce.

W Deco Sładzie, którego sklep stacjonarny można odwiedzić w Poznaniu bądź sprawdzić jego ofertę przez internet, odkryjesz bogaty wybór akcesoriów do jadalni, kuchni i łazienki, ale także dekoracji i mebli do przedpokoju, sypialni dziecka oraz pokoju dziennego. Tutaj kupisz przepiękne nowoczesne zastawy stołowe i naczynia na napoje i tekstylia kuchenne, które urzekną całą rodzinę, a także akcesoria do gotowania, pieczenia i przechowywania. Jeśli chcesz zachwycającej łazienki, zaopatrz się w przyrządy i komplety łazienkowe starannie wybrane z oferty cenionych producentów przez ekspertów Deco Składu . Jeśli zaś jesteś pasjonatem czerni lub złota i jest to kolorystyka, w której chcesz urządzić łazienkę, w Deco Składzie znajdziesz sporo akcesoriów w tych kolorach.

Blog Deco Składu – porady odnośnie aranżacji wnętrz i nieszablonowe propozycje prezentów

Sklep Deco Skład prowadzi blog, w którym regularnie prezentuje mnóstwo inspirujących wskazówek z obszaru wyposażenia wnętrz. Rady, które tam przeczytasz odnoszą się nie tylko do aranżacji pomieszczeń, zakupu funkcjonalnych mebli czy doboru najlepszych akcesoriów i modnych dekoracji. To także inspirujące propozycje upominków dla przyjaciół z okazji różnych rocznic, świąt oraz wydarzeń. Warto czytać ten blog regularnie, by być stale na bieżąco z najnowszymi tendencjami w aranżacji wnętrz.

Siedziba firmy:
Deco Skład Karolina Ratajczak
ul. Franciszka Firlika 18a
60-692 Poznań

Mob.: +48 514 626 629
E-mail: [email protected]