Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Oferta wypraw górskich w rozsądnej cenie. Sprawdź co dla Was przygotowaliśmy.

Kochasz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym podróżnikiem, który docenia pewne i świetnie opracowane wyprawy w gronie wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl przygotowuje trekkingi, których celem są szczyty prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do zapaleńców turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynne spędzanie wolnego czasu i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie nieodzowna jest świetna sprawność fizyczna, jak również odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to wyprawa dla osób sprawnych fizycznie, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km n.p.m. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o szerokich umiejętnościach i dużej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie pragnień oraz poznanie swoich reakcji w niecodziennych okolicznościach. Firma angażuje wykwalifikowanych przewodników i liderów znających na wskroś charakter górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielących się swoim doświadczeniem z członkami ekspedycji. Potrafią oni również zminimalizować ewentualne zagrożenie w ekstremalnych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Pirin.

Siedziba firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]