Oświetlenie dla automotive i mobility – zamów je u producenta z Krakowa

Jeśli chcesz zamówić oświetlenie do autobusów, koniecznie sprawdź oeindustry.com.

Niezwykle istotnym elementem bezpiecznej jazdy jest oświetlenie samochodowe. Niepoprawne ustawienie świateł lub zbagatelizowanie konieczności wymiany niedziałającej żarówki może w efekcie być przyczyną niebezpiecznej sytuacji na drodze, co często kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej klasy świateł jest istotne szczególnie w przewozie zbiorowym, gdzie przedsiębiorstwo transportowe codziennie musi zapewnić bezpieczeństwo tysięcy podróżnych. Jednym z dostawców wszechstronnych rozwiązań oświetleniowych dla automotive i mobility jest krakowska spółka OE Industry.

Producent oświetlenia dla automotive i mobility – nie tylko lampy boczne, przednie i tylne

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajduje się każdy rodzaj oświetlenia samochodowego. Nie licząc lamp tylnych, przednich i bocznych do autobusów, tramwajów, pojazdów budowlanych czy kamperów, OE Industry dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w niekorzystnych warunkach atmosferycznych i dające światło o barwie podobnej do światła dziennego maszty oświetleniowe, najaśnice oraz naświetlacze, które stosowane są m.in. przez kierowców pojazdów off-road, agro czy specjalnych. Natomiast konstruktorzy pojazdów uprzywilejowanych (przykładowo tych dla pomocy drogowej albo służb miejskich) mogą wyposażyć się w OE Industry w halogenowe i LEDowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym także wykorzystywane przez wybrane służby światła białe oraz niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął również lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które zauważalnie poprawiają komfort życia zawodowych kierowców, którzy spędzają sporo tygodni w podróży. A to zaledwie wycinek produktów spółki OE Industry.

OE Industry – lider oświetlenia do autobusów

Dotychczasowi kontrahenci OE Industry już dawno przekonali się, że spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia dla automotive i mobility. To kompetentny zespół specjalistów gotowy urzeczywistnić zamysł kontrahenta, tworząc najwyższej jakości oświetlenie od wstępnego projektu, przez budowę prototypu, aż po certyfikację reflektora. Co istotne, spółka udziela też wsparcia posprzedażowego. Wskutek drobiazgowych analiz oczekiwań klientów, budowania kompetentnej kadry profesjonalistów, jak również zaangażowania w kompleksowe testowanie opracowywanych produktów, OE Industry zyskało pozycję światowego lidera w branży oświetlenia dla automotive i mobility.

Siedziba firmy:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]