Aktywność dla dzieci i dorosłych – lekcje tenisa

Więcej informacji o Kraków nauka tenisa.

Współcześnie coraz częstszym sposobem na odpoczynek po pracy jest ruch i rekreacja. Modne są szczególnie lekcje tenisa, które znakomicie rozwijają formę i chronią przed chorobami. Prześledźmy jakie pożytki daje ten rodzaj wysiłku fizycznego.

Jakie efekty dają prywatne lekcje tenisa?

Częste lekcje na korcie przede wszystkim wzmocnią mięśnie i zagwarantują usunięcie tłuszczu. Kolejnym walorem jest poprawa koordynacji ruchowej ciała i ogólnej wydolności organizmu. Trzeba podkreślić, że rekreacyjne lekcje tenisa przeznaczone są nie tylko dla osób starszych, ale także dla dzieci. Jeżeli chcemy na serio zarazić pociechę miłością do tenisa, należy zapisać je od najmłodszych lat do tzw. przedszkola treningowego. Dzięki temu nasza pociecha ekspresowo zacznie zwyciężać mniejsze i większe turnieje na korcie.

Lekcje tenisa to sport dla wszystkich

Szkoły tenisa wytrenują nie tylko młode talenty. Także dorośli mogą z powodzeniem brać udział w zajęciach. Należy tylko wziąć udział w szkoleniu z trenerem, który nauczy nas najważniejszych podań oraz zademonstruje w jaki sposób wykonywać forhend. Najpopularniejsze lekcje tenisa organizowane są w ośrodkach w Krakowie i Toruniu, gdzie systematycznie kształceni są przyszli medaliści. Warto podkreślić, że nie liczy się stopień zaawansowania, ale wrodzone predyspozycje i nasza wola walki. Jeśli ćwiczymy jako amatorzy, myślmy po prostu o czerpaniu radości z gry w tenisa.

Siedziba firmy:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]