projekty domów drewnianych nowoczesnych, domy drewniane projekty

Projekty domów drewnianych z bali

Polacy coraz częściej decydują się na budowanie domów z bali. Nowoczesna technologia powoduje, że tego typu budynki nie tylko prezentują się wyjątkowo estetycznie, ale są również funkcjonalne. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie wyszukać projektanta, który pomoże nam spełnić marzenie o posiadaniu ekologicznego domu?

Projekty domów drewnianych – tańsze niż domy z cegły

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Ogromna ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są one bardziej ekonomiczne niż domy z cegły. Ich struktura jest lżejsza, a to oznacza tańszą inwestycję. Nowoczesne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane zyskują coraz większe grono fanów. To połączenie nowoczesności z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Jednak dzięki nowatorskim prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak murowane nieruchomości.

Projekty domów drewnianych – jak wyszukać fachowca

Domy drewniane nowoczesne to nieruchomości wykonane z surowca naturalnego, co powoduje, że w środku panuje bezpieczny mikroklimat. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na alergie czują istotną poprawę stanu zdrowia. Domy z bali charakteryzują się wspaniałymi właściwościami cieplnymi, nie trzeba ich dodatkowo ocieplać. Dodatkowym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można budować również w miesiącach zimowych, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym ekipom.

Siedziba firmy:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]