Producent okien drewnianych gwarantuje najwyższą jakość

Producent okien Małopolska - z aktualną ofertą zapoznasz się pod tym linkiem.

Naturalne okna drewniane są bardzo wytworne i wytrzymałe. Sprawdzają się w przypadku każdej budowli – od starych nieruchomości po futurystyczne gmachy. Z jakich tworzyw producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i co stanowi o ich popularności?

Producent okien drewnianych – wybierz dąb lub meranti

Obecnie okna drewniane są projektowane przy użyciu zaawansowanych technik, co sprawia, że są energooszczędne. Producenci okien drewnianych świetnie je impregnują, a utrzymanie czystości jest łatwe. Okna drewniane gwarantują świetne efekty wizualne, mają lśniącą powierzchnię, tradycyjne klamki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna polskiego – np. modrzewia, jak i gatunków szlachetnych (meranti). Klasyczne tworzywa w połączeniu z awangardowymi technikami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał organiczny

Producent okien drewnianych z reguły oferuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Naturalne drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Oczywiście producent okien drewnianych zapewnia również trwałe drzwi, idealne do zabytkowych budowli lub współczesnych zabudowań. Drewno jako komponent nietoksyczny jest zupełnie bezpieczne dla środowiska, zdaje egzamin przy odnawianiu lokali mieszkalnych. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać szlachetne, solidne i piękne surowce drewniane.

Siedziba firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]