Lampa BEYOND – skuteczny sposób na wybielanie zębów

Lśniące i białe zęby to marzenie wielu osób. Niestety mnóstwo czynników zewnętrznych niszczy nasze szkliwo i powoduje, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze codzienne zabiegi pielęgnacyjne wystarczają. Jak odzyskać wspaniały uśmiech? Jakie metody wybielania są najskuteczniejsze?

Wybielanie zębów – odzyskaj nieskazitelny uśmiech

Mycie jamy ustnej po wszystkich spożywanych produktach to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Kwasy i inne przyczyny powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe zabiegi pielęgnacyjne (paski, pasty, soda oczyszczona), dają krótkotrwałe efekty. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są teraz najpopularniejsze? Stomatolodzy szczególnie rekomendują wybielanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia znakomite rezultaty już po 3 sesjach. Wybielanie lampą jest całkowicie bezbolesne i bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów metodą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów metodą BEYOND? Zabieg rozpoczyna się od przeglądu stanu jamy ustnej. Następnie za pomocą specjalistycznego wzornika oznacza się barwę zębów przed zabiegiem. Po przeprowadzeniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na powierzchnię zębów. Istotne jest też precyzyjne dobranie PH żelu. Preparat naświetlany jest przy pomocy lampy i przechodzi przez szkliwo do zębiny znacząco redukując przebarwienia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o piętnaście tonów, rezultaty są więc spektakularne i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu należy wystrzegać się czerwonego wina, czarnej kawy przez przynajmniej kilka dni. Pacjentom, które z jakichś względów nie mogą stosować lampy BEYOND zaleca się wybielanie zębów za pomocą szyn wybielających.