Co daje gazeta firmowa?

Skieruj się na http://www.pracowniaregister.pl/gazetka-firmowa-zaczac/ żeby dowiedzieć się, kto przygotowuje gazetę firmową.

Działania promocyjne to ważny element prowadzenia przedsiębiorstwa – przez nie możemy zbudować image marki wśród klientów, a to przy umiejętnym opracowaniu z pewnością przyniesie rezultaty w postaci zwiększonych dochodów. Warto przy tym wiedzieć, iż przedsiębiorstwa prowadzące więcej niż jedną filię powinni także zadbać o to, co są myślą o niej pracownicy. Najskuteczniejszą metodą kontaktu z załogą od dawna są gazety firmowe. Powinniśmy więc powiedzieć o nich parę słów. Czemu są tak chętnie stosowane przez pracodawców? Co zazwyczaj jest zawarte w tego typu wydawnictwach? I – co z pewnością będzie najistotniejsze – jakiej agencji zlecić przygotowanie gazety firmowej?

Tematyka gazet firmowych

Zadaniem gazety firmowej jest ukazanie załodze atutów firmy, w której działają. Dlatego sporo miejsca redaktorzy poświęcają sukcesom przedsiębiorstwa oraz zatrudnionych. Gazeta firmowa musi również przekazywać wiadomości dotyczących działań firmy – zwłaszcza, jeśli zatrudnieni z kolejnych filii się nie poznali. Czytając gazetę firmową, zatrudnieni powinni także dowiedzieć się o planach rozwoju przedsiębiorstwa. Tematyka gazet firmowych, jak nietrudno stwierdzić, różni się w zależności od charakteru przedsiębiorstwa, ilości pracowników oraz od średniego wieku zatrudnionych.

Wykonanie gazety firmowej

Efektywność wizerunkowa gazety firmowej w ogromnym stopniu zależy od tego, jak ona wygląda. Dlatego ważne jest zarówno to, kto napisze artykuły zawarte na jej łamach, lecz również to, komu zlecimy jej skład. Dojście do spodziewanych efektów marketingowych niewątpliwie ułatwi gazeta firmowa opracowana przez profesjonalną agencję graficzną. Decydując się na to rozwiązanie nie tylko sprawimy, że czytelnicy szybciej wyszukają interesujące ich wiadomości, lecz również gazeta będzie prezentować się ciekawiej, dzięki czemu przeczyta ją większa ilość osób.

Siedziba firmy:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]