Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Niezbędne wiadomości na temat digital paintingu. Przekonaj się!

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w grach komputerowych, filmie i reklamie. Pragniesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – zajęcia u doświadczonych nauczycieli

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, najwyżej 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z ciekawym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą fachową radą, prowadzą korekty i asystują uczniom w tworzeniu najpiękniejszych rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z animacją, reklamą, grami komputerowymi i filmem.

Siedziba firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]