Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Wszystko o dystrybutorze silników elektrycznych odszukasz na ultrarobotics.pl.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie proponując między innymi precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwo od uznanych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), przekładni falowych i planetarnych, a także silników elektrycznych DC wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty niemieckiej firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy szczycące się wysoką żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive przekładnie oraz napędy znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, obrabiarek czy wyposażenia medycznego, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w kosmonautyce, kriogenice oraz lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością i szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD wyśmienicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), a także przy wystawieniu na silne wstrząsy mechaniczne i wibracje.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje też produkty Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH, Positec i Bodine Electric Company.

Siedziba firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]