Odzyskanie polisolokat i spory z ubezpieczycielem – adwokat w Krakowie

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn w Krakowie jest umieszczona w samym centrum – przy Rondzie Mogilskim. Takie położenie sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można bez trudności dotrzeć z każdej części Krakowa, jak również innych miejscowości z województwa małopolskiego oraz śląskiego. Klientami Kancelarii są zarówno osoby indywidualne, jak i właściciele firm i spółek.

Adwokat i radca prawny w Krakowie

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak oraz radca prawny Tomasz Baszczyn, merytorycznym wsparciem służy również aplikant radcowski Izabella Polańska. Paweł Czarniak specjalizuje się przede wszystkim w postępowaniach z zakresu prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną zwłaszcza w obszarze zawieranych przez przedsiębiorców umów, jak również prowadzenia sporów z instytucjami finansowymi i ubezpieczeniowymi.

Kancelaria Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby, które posiadają kredyty frankowe lub polisolokaty. Są to także przedsiębiorcy, którym Kancelaria Baszczyn Czarniak oferuje stałą i wszechstronną obsługę prawną. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma duże doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z towarzystwami ubezpieczeniowymi, bankami oraz instytucjami finansowymi. Pośród kancelarii z Krakowa ta odróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. W całej Małopolsce mało jest osób, mających kilkuletnie doświadczenie w pomocy prawnej frankowiczom i w sprawach o odzyskanie polisolokat. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, jak również unieważnienia lub odwalutowania kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, a w postępowaniach związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.