Wyjątkowa biżuteria z koralem

Szukasz biżuterii z koralem? Powinieneś odwiedzić tę stronę.

Nazwa koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Dało to początek wierzeniom, iż posiada właściwości ochronne. Osoby posiadające biżuterię z koralem, strzeżone są przed złą energią i złymi mocami. Co więcej, kamień korala wycisza osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest także kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, miał wzbudzać uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Mówi się, że uśmiech kobiety jest jej najpiękniejszą ozdobą. Nie ulega jednak wątpliwości, że szykowna, odpowiednio dobrana biżuteria jest uzupełnieniem stroju każdej kobiety. Biżuteria z koralem jest niezwykle drobna i bardzo delikatna, dlatego też świetnie pasuje do codziennych stylizacji, ale też na ważne uroczystości. Koral występuje barwach: białym, czerwonym oraz niebieskim.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na stan naszego zdrowia?

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu leczniczym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na układ krwionośny. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zaleca się zakładanie biżuterii z koralem w formie zawieszki na szyję. Właściwości kamienia korala szczególnie związane są z płcią piękną. Reguluje cykl menstruacyjny i polepsza płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów na tle seksualnym. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na redukcję stresu i spokojne życie .

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]