Srebrne wisiorki

Zamów wisiorki ze srebra.

Magia wisiorków

Każda z kobiet docenia unikalną biżuterię. Niezależnie od okazji warto mieć odznaczający się element biżuterii. Co więcej chciałoby się by było to coś, czego nikt jeszcze nie miał okazji zobaczyć. Niestety tylko nieliczne z nas mogą pozwolić sobie na luksus kupowania dużej ilości biżuterii. Dobrą radą jest zatem kupowanie wisiorków. Jeśli chcesz mieć założone za każdym razem co innego, wisiorki z pewnością Ci to umożliwią.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo niżej na dekolcie – wszystko zależy od długości łańcuszka. Wpływa to oczywiście na to, jak ozdoba prezentuje się w całości.

Równie istotna jest grubość dobieranego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Do wyboru mamy łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Dodatkowej oryginalności Twojej biżuterii może dodać wisiorek o wymyślnym kształcie. Spotyka się je w formach klasycznych (koła, łezki, kwadratu itp.), albo też stworzone na podobieństwo zwierząt, przypominające przedmioty codziennego użytku, a nawet z bajkowymi postaciami.

Szeroką ofertę jest również jeśli chodzi o tworzywie z którego są wykonane wisiorki. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, ze srebra, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]