Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Kup srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez panie akcesoriów. Pasują na każdą okazję – niezwykle huczną i w luźniejszym klimacie. Sprawdźmy w czym tkwi sekret, że są tak często wybierane, a także gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – jakie kupić

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozlicznych fasonach. Najczęściej kupowane są delikatne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, jak również wytworne. Równie często kupowane są wiszące kolczyki, które cudownie wysmuklają szyję. Są okraszone drogocennymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Elementy wykonane ze srebra nie powodują podrażnień uszu, co niejednokrotnie ma miejsce w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej gustowne kolczyki wykonano techniką oksydowania, więc kupując je zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich produkcji.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki długo prezentowały się nienagannie, musimy dokładnie je czyścić i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się odkurzać je codziennie miękką ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne środki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w przeznaczonych do tego pokrowcach. Nie wykorzystujmy natomiast domowych metod czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy ocet. Takie substancje niezwykle naruszają delikatną fakturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii jest bez wątpienia w e-sklepach, które proponują błyskawiczny dowóz do domu i atrakcyjne obniżki cen. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane Polki.