kolczyki wiszące

Do jakich kreacji założyć wiszące kolczyki?

Jednym z najpopularniejszych rodzajów biżuterii są kolczyki. Zakładają je nie tylko panie – od jakiegoś czasu cieszą się także rosnącym zainteresowaniem pośród mężczyzn, głównie tych lubiących niekonwencjonalny styl. Nie można jakkolwiek zaprzeczać, że przytłaczająca większość kolczyków projektowana jest z myślą o paniach. Nadzwyczaj porywające są szczególnie wiszące kolczyki. Bardziej rzucają się w oczy, a w rezultacie w większym stopniu wpływają na to, jak inni postrzegają konkretną stylizację. To z tego powodu cieszą się dużą popularnością wśród kobiet w różnym wieku i ubierających się w odmiennych stylach. Szerokie zróżnicowanie wiszących kolczyków ułatwia dopasowanie ich w gruncie rzeczy do każdej kreacji. Jak więc dobrać kolczyki wiszące najlepiej pasujące do danej okazji? Na co winniśmy zwracać szczególną uwagę?

Kolczyki wiszące – weź pod uwagę ich długość i kształt

Przy doborze wiszących kolczyków powinno się wziąć pod uwagę przede wszystkim ich kształt i długość – to dokładnie te cechy w głównej mierze rzutują na to, jak wizualnie jest widziana twarz. Krótsze kolczyki wiszące powodują, iż twarz wydaje się bardziej krągła, natomiast te dłuższe (w sklepach dostaniemy takie mające nawet 8-9 centymetrów) rozciągają ją w pionie. Tu gigantyczne znacznie posiada również design kolczyków. Podłużne powodują wysmuklenie owalu, zaś te bardziej koliste – wręcz . W sprzedaży kupimy też kolczyki neutralne, które nie zmieniają za bardzo postrzegania kształtu naszego oblicza – tutaj koniecznie winniśmy napomknąć między innymi o kolczykach w kształcie łez.

Wiszące kolczyki – do jakich stylizacji je założyć?

Poszukując kolczyków wiszących odpowiednio dostosowanych do konkretnej sukienki trzeba pamiętać, że są one niezmiernie wyraźnym elementem. W sąsiedztwie innej wyrazistej biżuterii mogą zatem sprawiać wrażenie egzageracji. Zatem najlepiej wystrzegać się zakładania ich do dużych bransolet, zegarków bądź wisiorków. Wiszące kolczyki będą za to prezentowały się znakomicie, gdy w stroju będą najsilniejszym akcentem – naturalnie pod warunkiem, iż będą współgrały z stylizacją włosów, sukienką i butami.

Siedziba firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]